Strefa mężczyzn

Proponowane

Zabiegi na twarz

Przeznaczony dla skóry mieszanej, przesuszonej z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami czy też podrażnieniami po goleniu. Zabieg składa się z etapu oczyszczenia, dobrania odpowiednich kwasów do indywidualnych potrzeb skóry, nałożenia maski nawilżającej oraz masażu relaksacyjnego karku. Skóra w rezultacie staje się głęboko oczyszczona i nawilżona, natomiast wraz z poprawieniem gospodarki wodnej poprawia się jędrność skóry, co w efekcie nadaje świeży i zdrowy wygląd skóry.
 

CENA: od 150 ZŁ

Zabieg rekomendowany dla mężczyzn, których skóra jest widocznie odwodniona, podrażniona i widoczne jest jej odwodnienie, podrażnienie, ściągnięcie. Podczas zabiegu skóra zostaje oczyszczona, dodatkowo zostają na nią zaaplikowane produkty głęboko nawilżające oraz łagodzące podrażnienie. W trakcie zabiegu wykonany jest również masaż twarzy, który pozwala na zrelaksowanie się oraz rozluźnienie a jednocześnie ma działanie poprawiające krążenie krwi, ujędrnia skórę i poprawia jej koloryt.
 

CENA: od 150 ZŁ

Proponowane

Usuwanie owłosienia

Bezpieczna i trwała depilacja ciała wykonana głowicą DIOLAZExl, która zapewnia gładką i delikatną skórę. Dzięki równoczesnej emisji światła o dwóch długościach fali, możliwa jest epilacja włosów, dla których zabiegi innymi laserami są nieskuteczne. Aplikator DIOLAExl ma wbudowany unikalny potrójny układ do chłodzenia powierzchni skóry. Dzięki temu szafirowa końcówka chłodzi kontaktowo przed, w trakcie i po emisji impulsu. To sprawia, że leczenie jest bardziej komfortowe niż w przypadku innych laserów..
 

CENA: od 119 ZŁ (jedna partia)

Proponowane

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny – Król Egiptu to siła synergii olejków eteryczny pozyskanych z roślin biologicznie kontrolowanych o działaniu tonizujących i stymulujących krwiobieg dostarczając pozytywnej energii do wewnątrz naszego organizmu.
Tymi sojusznikami są olejki esencjonalne skrupulatnie dobrane dostarczające dynamiki i ładując naszą duszę, ciało witalnością i energią. Głównym składnikiem jest mirra i kadzidło.

Właściwości kosmetyczne:
– regenerujące
– odżywiające
– odmładzające
– zatrzymuje procesy starzenia się skóry ciała i twarzy
– ujędrniające

 

CENA: 119 ZŁ 

Proponowane

Pielęgnacja męskich dłoni

Klasyczny manicure, po którym paznokcie stają się zadbane i idealnie wypielęgnowane. To nadanie kształtu paznokciom, opracowanie skórek oraz płytki paznokcia. Zakończony jest wypolerowaniem płytki paznokcia, aplikacją oliwki na skórki oraz nawilżającym balsamem. Zapraszamy Panów do naszego salonu, gdzie dysponujemy osobnym męskim gabinetem.
 

CENA: 60 ZŁ

Klasyczny manicure męski zakończony aplikacją odżywki OPI, która jest odpowienio dobrana do potrzeb płytki pazkocia.
 

CENA: 60 ZŁ

Proponowane

Pielęgnacja męskich stóp

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny dla stóp. Zabieg zawiera odświeżającą kąpiel stóp z dodatkiem zmiękczającego mydełka, precyzyjne usunięcie martwego naskórka(z zachowaniem najwyższej higieny i ostrożności, by zabieg był przyjemny i nie sprawił dyskomfortu), nadanie kształtu paznokciom wraz z opracowaniem skórek. Zabieg kończy się silnie wygładzającym peelingiem, który doskonale nawilży skórę stóp, a dopełnieniem jest relaksujący masaż silnie nawilżającym balsamem. Regularne wizyty w naszym gabinecie spowodują widoczną poprawę kondycji skóry i paznokci Twoich stóp.
 

CENA: 130 ZŁ

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny dla stóp. Zabieg zawiera odświeżającą kąpiel stóp z dodatkiem zmiękczającego mydełka, precyzyjne usunięcie martwego naskórka(z zachowaniem najwyższej higieny i ostrożności, by zabieg był przyjemny i nie sprawił dyskomfortu), nadanie kształtu paznokciom wraz z opracowaniem skórek. Zabieg kończy się silnie wygładzającym peelingiem, który doskonale nawilży skórę stóp oraz aplikacją odżywki, aby wzmocnić płytkę paznokcia. Regularne wizyty w naszym gabinecie spowodują widoczną poprawę kondycji skóry i paznokci Twoich stóp.
 

CENA: 150 ZŁ

 

Zapraszamy

Umów wizytę

Harmonogram

Zapisz się na wybrany termin

Skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrany zabieg. Określ preferowaną datę i godzinę oraz podaj nam Twoje dane. Po otrzymaniu wiadomości zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia terminu.

  • Pon - Pt : 9:00 - 20:00
  • Sobota : 9:00 - 15:00
  • Niedziela : Zamknięte

Kliknięcie w przycisk powyżej spowoduje otwarcie systemu rezerwacji Versum.

Zapraszamy!