Strefa stylizacji rzęs i oprawy oka

Proponowane

LAMINACJA I ODŻYWIENIE RZĘS NATURALNYCH

Dla Pań, które chcą zachować naturalny efekt swoich rzęs mamy świetne, innowacyjne rozwiązanie – LAMINACJA NATURALNYCH RZĘS! Najnowocześniejsza technika modelowania i odżywienia naturalnych rzęs! Kuracja gwarantuje całkowite odżywienie rzęs, dzięki czemu odrastają długie i piękne.

Twoje rzęsy są niesforne lub potrzebują odżywienia? Chcesz zaoszczędzić codziennie rano czas na ich tuszowanie? Ta metoda stylizacji naturalnych rzęs jest właśnie dla Ciebie! Czysta natura – zabieg bez doklejania sztucznych rzęs i obciążania naturalnych! Rzęsy widocznie pokręcone, wymodelowane i ułożone. Zabieg rekomendowany zwłaszcza dla osób, których rzęsy są niesforne i proste. Efekt po zabiegu utrzymuje się około 4-6 tygodni. Ponad to zabieg gwarantuje nadanie wyrazistości spojrzenia, gdyż podczas zabiegu na rzęsy aplikowana jest dodatkowo henna, która przyciemni rzęsy. Dodatkowym atutem jest minimalna ilośĆ tuszu potrzebna w codziennym makijażu – bez grudek i niepotrzebnych nadmiarów produktu.  
CENA: 190 ZŁ

Proponowane

STYLIZACJA RZĘS

Stylizacja rzęs jest to zabieg polegający na zagęszczeniu i wydłużeniu rzęs naturalnych za pomocą sztucznych. Dzięki niemu możemy zakryć defekty powieki i oko będzie bardziej zalotne i widoczne. Największą zaletą jest oszczędność czasu codziennie rano ponieważ ta metoda stylizacji rzęs nie wymaga tuszowania rzęs. W naszym gabinecie zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami stylizacji rzęs, dzięki czemu każda Pani znajdzie odpowiednią metodę zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Podstawowa stylizacja rzęs, metoda daje bardzo naturalny efekt po wykonaniu zabiegu. Podczas stylizacji jedną rzęsę sztuczną przykleja się do jednej naturalnej.  
CENA: 150 ZŁ
Podstawowa stylizacja rzęs, metoda daje bardzo naturalny efekt po wykonaniu zabiegu. Podczas stylizacji jedną rzęsę sztuczną przykleja się do jednej naturalnej. Rekomendowany czas umówienia się na wizytę uzupełniającą to trzy tygodnie.
CENA: 130 ZŁ
Podczas zabiegu aplikuje się dwa razy więcej rzęs niż w podstawowej stylizacji 1:1. W trakcie stylizacji doklejane są dwie rzęsy sztuczne do jednej naturalnej. Efekt końcowy stylizacji jest bardzo efektowny, a ilość aplikowanych rzęs powoduje większe zagęszczenie. Prawidłowa aplikacja rzęs powoduje, że naturalne rzęsy nie są obciążone.
 

CENA: 200 ZŁ

Podczas zabiegu aplikuje się dwa razy więcej rzęs niż w podstawowej stylizacji 1:1. W trakcie stylizacji doklejane są dwie rzęsy sztuczne do jednej naturalnej. Efekt końcowy stylizacji jest bardzo efektowny, a ilość aplikowanych rzęs powoduje większe zagęszczenie. Prawidłowa aplikacja rzęs powoduje, że naturalne rzęsy nie są obciążone. Rekomendowany czas umówienia się na wizytę uzupełniającą to trzy-cztery tygodnie.

 

CENA: 150 ZŁ

Stylizację rzęs metodą 3D-5D wykonuje się przy zastosowaniu bardzo cienkich rzęs, dzięki czemu uzyskuje się efekt lekkości i puszystości. Pomimo cienkich rzęs efekt jest bardzo spektakularny a jednocześnie nie wygląda zbyt wyzywająco (ponieważ długość rzęs dobiera się na podstawie stanu rzęs naturalnych oraz oczekiwań Klientki). Wyróżniamy różne stylizacje, między innymi tzw. kocie oko, okrągłe oko, efekt lalki, wiewiórka).
 

CENA: 230 ZŁ

Stylizację rzęs metodą 3D-5D wykonuje się przy zastosowaniu bardzo cienkich rzęs, dzięki czemu uzyskuje się efekt lekkości i puszystości. Pomimo cienkich rzęs efekt jest bardzo spektakularny a jednocześnie nie wygląda zbyt wyzywająco (ponieważ długość rzęs dobiera się na podstawie stanu rzęs naturalnych oraz oczekiwań Klientki). Wyróżniamy różne stylizacje, między innymi tzw. kocie oko, okrągłe oko, efekt lalki, wiewiórka). Rekomendowany czas umówienia się na wizytę uzupełniającą to trzy-cztery tygodnie.
 

CENA: 190 ZŁ

Najpopularniejsza metoda przedłużania i zagęszczania rzęs! Stylizacja rzęs Volume polega na doklejeniu do rzęs naturalnych wachlarzy sztucznych rzęs! Specjalne techniki aplikacji w metodach objętościowych zakładają równomierny rozkład obciążenia dzięki czemu naturalne rzęsy nie są zbyt mocno obciążone. Aplikacja jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu. Metoda Volume daje dużo bardziej wyrazisty efekt niż aplikacja metodą 1:1, a oko po stylizacji nabiera innego wymiaru.
 

CENA: 250 ZŁ

Nie ściągaj sztucznych rzęs samodzielnie w domu! Zarezerwuj termin na ściągnięcie rzęs w salonie, gdzie wykonamy zabieg bezboleśnie, profesjonalnie i bezpiecznie dla Twoich naturalnych rzęs.

 

CENA: 40 ZŁ

Proponowane

HENNA/REGULACJA BRWI

Starannie wymodelowane brwi, dopasowane do kształtu łuku brwiowego oraz indywidualnych upodobań są istotnym elementem w wyglądzie twarzy każdej kobiety. Warto szczególnie zadbać o oprawę oczu, która nada naszej twarzy charakterystyczny rys i indywidualny kształt. 

Innowacyjna technologia, która zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi na około 5-6 tygodni. Zabieg jest całkowicie bezpieczny a naturalne substancje zawarte w hennie przyspieszają regeneracje słabych włosków. Zabieg pozwala na uzyskanie niesamowicie naturalnego kształtu brwi. PUDROWA HENNA Z ARCHITEKTURĄ I GEOMETRIĄ BRWI: – zabieg zaczyna się rysunkiem geometrycznym brwi, który poprawi istniejący lub nada nowy piękny kształt brwiom, – doskonale pokrywająca skórę oraz włoski pigmentacja, która utrzymuje się na brwiach ok. 5-6 tygodni, – nie zawiera utleniaczy- rozrabiana z wodą jest naturalnym sposobem koloryzacji nie wpływającym negatywnie na kondycję włosa czy skóry, – paleta barw pozwala na dobranie idealnego koloru do karnacji oraz koloru włosów,
ZABIEG REKOMENDOWANY DLA OSÓB, KTÓRE MAJĄ UBYTKI LUB CHCĄ POPRAWIĆ/NADAĆ NOWY KSZTAŁT, KOLOR I WYRAZ BRWIOM.
 
CENA: 90 ZŁ
Starannie wymodelowane brwi, dopasowane do kształtu łuku brwiowego oraz indywidualnych upodobań. Zabieg rekomendowany dla osób, które oczekują efektu wypełnionych, przyciemnionych brwi. Tradycyjna henna utrzymuje się na skórze około 1-2 tygodni.
CENA: 30 ZŁ
Starannie wymodelowane brwi, dopasowane do kształtu łuku brwiowego oraz indywidualnych upodobań są istotnym elementem w wyglądzie twarzy każdej kobiety. Dodatkowo usługa zawiera nałożenie henny na rzęsy, dzięki czemu nie trzeba ich dodatkowo tuszować. Tradycyjna henna utrzymuje się na skórze około 1-2 tygodni.
 
CENA: 50 ZŁ
Starannie wymodelowane brwi, dopasowane do kształtu łuku brwiowego oraz indywidualnych upodobań są istotnym elementem w wyglądzie twarzy każdej kobiety. Tradycyjna henna utrzymuje się na skórze około 1-2 tygodni.
CENA: 40 ZŁ
Nałożenie henny na rzęsy dzięki czemu nie ma konieczności ich tuszowania, rzęsy są wyraźniej przyciemnione. Do zabiegu henny rzęs rekomendujemy zabieg laminacji naturalnych rzęs.
CENA: 20 ZŁ
Starannie wymodelowane brwi, dopasowane do kształtu łuku brwiowego oraz indywidualnych upodobań są istotnym elementem w wyglądzie twarzy każdej kobiety. W salonie wykonujemy regulację tradycyjnie za pomocą pęsety lub woskiem.
CENA: 20 ZŁ

Proponowane

INNE

Bądź gotowa na szczególne okazje lub popraw sobie samopoczucie nie tylko od święta, ale też na co dzień!Oddaj się w ręce profesjonalistów,a my gwarantujemy makijaż dobrany do potrzeb każdej Pani!
 
CENA: 150 ZŁ

Czego należy unikać nosząc sztuczne rzęsy

 

Zapraszamy

Umów wizytę

Harmonogram

Zapisz się na wybrany termin

Skorzystaj z formularza, aby zapisać się na wybrany zabieg. Określ preferowaną datę i godzinę oraz podaj nam Twoje dane. Po otrzymaniu wiadomości zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia terminu.

  • Pon - Pt : 9:00 - 20:00
  • Sobota : 9:00 - 15:00
  • Niedziela : Zamknięte

Kliknięcie w przycisk powyżej spowoduje otwarcie systemu rezerwacji Versum.

Zapraszamy!