Stylizacja paznokci

Paznokcie to nasze specjalność. Od pięciu lat z powodzeniem prowadzimy Hand Park, w którym dbamy o dłonie i stopy naszych Klientów. Przez ten czas wypracowaliśmy silną markę, której symbolem jest jakość, prestiż i profesjonalizm. Dlatego z przekonaniem, iż to, co robimy, jest dobre, możemy podzielić się naszą techniką i wiedzą z Wami.

Dłonie i stopy

Manicure klasyczny to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych każdego dnia w gabinetach kosmetycznych. Nasza specjalizacja i nasza usługa flagowa. Znaczenie ma wszystko, począwszy od nadania płytce paznokcia odpowiedniego kształtu przez umiejętne usuwanie naskórka, po uzyskanie gładkości skóry. Wszystkich, którzy pragną robić to idealnie zapraszamy w progi Hand Parku, dedykując im specjalne szkolenie.

Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym, terminy każdorazowo ustalamy z uczestnikami, tak by były dogodne i nie kolidowały z innymi zajęciami w ciągu dnia. Nasza oferta szkoleń dedykowana jest zarówno dla tych, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i dopiero rozpoczynają pracę przy dłoniach, jak i tych, którzy już co nieco wiedzą i pragną poszerzyć swoje umiejętności. Szkolenie odbywają się w naszym salonie. Po ukończeniu kursu i pozytywnej ocenie, uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat.

Ramowy plan szkoleń

Część teoretyczna

_ teoria higieny pracy
_ dezynfekcja i sterylizacja
_ budowa płytki paznokcia
_ wskazania i przeciwwskazania
_ choroby paznokci i skóry rąk
_ pielęgnacja
_ techniki zabiegu

Część praktyczna

_ nadawanie kształtu paznokciom
_ usuwanie naskórka
_ praca z cążkami i frezarką
_ pielęgnacja dłoni
_ końcowa kosmetyka zabiegu

Dobrze zrobiony pedicure wymaga sztuki i precyzji. Wiemy, że może to być zadanie trudne. Dlatego zapraszamy wszystkich zarówno początkujących, jak i zaawansowanych do udziału w naszym autorskim szkoleniu, na którym zgłębimy techniki pracy przy stopach.

Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym, a terminy ustalamy indywidualnie z uczestnikami. Nasi kursanci mają dostęp do profesjonalnego stanowiska pracy, wysokiej klasy sprzętu, prestiżowych kosmetyków i produktów. Szkolenie odbywają się w naszym salonie, a zakończone są stosownym certyfikatem.

Ramowy plan szkoleń

– higiena pracy
– choroby skóry i paznokci
– zrogowaciały naskórek stóp – metody opracowanie
– korekta złamanych paznokci
– stanowisko pracy: organizacja i zasady
– dobór kosmetyków do stóp
– masaż relaksacyjny – techniki i kosmetyki

Nadanie precyzyjnego kształtu paznokciom wymaga nabycia odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Istotnym jest, by zaproponować paznokciom nowy, lepszy kształt, odpowiednio wpasować go w naturalną płytkę paznokcia i „zamontować” tak, by był trwały i nadal naturalny. Pasujący do dłoni i osobowości.

W naszym salonie przedłużenie paznokci metodą żelową jest na porządku dziennym. Precyzja i dokładność to synonimy pracy naszego zespołu. Tutaj nie ma miejsca na niepowodzenia i źle dobrane kształty. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy nie wiedzą od czego i jak zacząć. Albo wiedzą, ale cały czas coś idzie nie tak. Jeśli idzie tak, też zapraszamy – by szło jeszcze lepiej!

Przygotowane przez nasz zespół szkolenia cechują się profesjonalizmem, najwyższej jakości materiałami i kosmetykami. Uczestnicy będą pod stałą opieką koordynatora, który wyłapie każdy błąd i naprowadzi na właściwe tory. Terminy szkoleń uzgadniamy z uczestnikami indywidualnie, a kursy kończymy certyfikatem.

Ramowy plan szkoleń

– higiena pracy
– choroby paznokci
– budowa paznokcia naturalnego
– metody przedłużania płytki paznokcia
– rodzaje manicure
– przygotowanie płytki paznokcia
– metody przedłużania: tipsy, na formie
– metoda frencz
– korekta paznokci i uzupełnienie ubytków
– stosowanie sprzętu

Manicure hybrydowy to naturalność i eko-trend. Dla tych, którzy nie chcę zdecydować się na zabieg żelowy lub akrylowy, najlepsze i polecane rozwiązanie. W Hand Parku wybiegamy naprzeciw nowym trendom, staramy się żyć w zgodzie z naturą, dlatego naszym Klientkom bardzo często proponujemy gelColor by OPI.

Teraz proponujemy je również Wam – w ramach szkolenia. Znając tajniki i techniki zabiegu, chcemy podzielić się naszą wiedzą i naszymi metodami. Zapraszamy na szkolenie tych, którzy chcieliby wzbogacić wachlarz metod, używanych każdego dnia w pielęgnacji dłoni.

Uczestnicy szkolenia będą pracować pod okiem fachowców, tylko z najlepszymi na rynku kosmetykami i z użyciem precyzyjnego sprzętu. Każde szkolenie kończymy certyfikatem, a terminy umawiamy indywidualnie.

Ramowy plan szkoleń

– rodzaje manicure
– filozofia manicure hybrydowego
– wskazania i przeciwwskazania
– kosmetyki i preparaty
– lampa UV i lampa ledowa

Niestandardowe wzory, dodatkowe elementy na paznokciach, zdobienia tematyczne. Każda z nas pragnie czasami odrobiny szaleństwa, podkreślenia chwili, wkomponowania się w konkretny okres. Święta? Wiosna? Wakacje? Na naszym autorskim szkoleniu pokażemy Wam, jakie cuda można wyczarować na pazurkach!

Hand Park nie jest standardowy, raczej słynie z nuty szaleństwa i radości. Słynie też z autorskich wzorów na paznokciach, dopasowywanych indywidualnie, pod humor i chęć Klientki. To nasze atuty, którymi będziemy się dzielić w ramach szkoleń z metod zdobienia.

Na szkolenia zapraszamy przede wszystkim tych, którzy nie wierzą w swój talent i w to, że potrafią wyczarować cuda na paznokciach! Udowodnimy Wam, że potraficie! Zapraszamy też tych, którzy szukają inspiracji i pomysłów – u nas jest ich bez liku. I tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym to się maluje…

Ramowy plan szkolenia
– techniki zdobień
– wzornictwo lakierowane
– frencz w kolorach
– ombre
– kolorowy akryl, żel
– niestandardowa faktura paznokcia
– specjalistyczne, kolorowe farbki
– icon nails

Zobacz również: