Stylizacja i oprawa oczu

Życie jest krótkie, rzęsy nie muszą! brzmi doktryna stylistów rzęs! Dzięki naszym szkoleniom i Ty możesz stać się jednym z nich! Zapraszamy do udziału w szkoleniach z zakresu stylizacji rzęs i oprawy oczu. Bez wątpienie najbardziej gorących trendów w kosmetologii ostatnich lat.

Oczy

W naszym salonie stylizacja rzęs cieszy się nie lada popularnością wśród Pań. Stąd pomysł, by naszą wiedzą i doświadczeniem podzielić się z zainteresowanymi. Tym samym dając szansę na niebanalną, przyjemną pracę! Dlatego wszystkich (i Panie, i Panów również!), którzy marzą o rozwijaniu swoich umiejętności albo i nabyciu nowych, w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs chcemy zaprosić na wyjątkowe szkolenie pod czujnym okiem wyjątkowego instruktora – Moniki Zwierzykowskiej oraz pod patronatem Hand Parku.

Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym, terminy każdorazowo ustalamy z uczestnikami, tak by były dogodne i nie kolidowały z innymi zajęciami w ciągu dnia. Nasza oferta szkoleń dedykowana jest zarówno dla tych, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i rozpocząć przygodę z rzęsami od podstaw, jak i tych, którzy już co nieco wiedzą i pragną poszerzyć swoje umiejętności. Szkolenie odbywają się w naszym salonie. Po ukończeniu kursu i pozytywnej ocenie, uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat.

Ramowy plan szkoleń

Część teoretyczna – czas trwania: 2 godziny

_ teoria higieny pracy
_ poznanie produktów zestawów startowych
_ dokumentacja części teoretycznej
_ aplikacja rzęs, omówienie problemów, które mogą wystąpić w jej czasie
_ dobór rzęs do aplikacji, omówienie rodzajów oka, oprawy oka oraz osadzenia oka
_ techniki aplikacji oraz stylizacji rzęs

Część praktyczna – czas trwania: 3 – 6 godzin

_ rozpoczęcie pracy z Klientką
_ zasady aplikacji rzęs
_ zakończenie pracy z Klientką
_ końcowa kosmetyka zabiegu

Cennik szkoleń

Metoda podstawowa 1:1
_ Szkolenie: 1.300 zł

_ Szkolenie + zestaw startowy produktów do pracy: 2.000 zł
[Szkolenie obejmuje bogato wyposażony zestaw startowy stworzony specjalnie z myślą o kursantkach Hand Park]
Metoda objętościowa 2D oraz 3D

_ Szkolenie jednodniowe: 1.600 zł
[Szkolenie 2:1 oraz 3:1]

_ Szkolenie + zestaw produktów na start: 2.200 zł
[Szkolenie obejmuje specjalnie skomponowany zestaw produktów startowych dla kursantek Hand Park oraz pyszny i zdrowy obiad]
Zapraszamy serdecznie wszystkich, dla których piękne rzęsy są wyzwaniem! Zapisy na szkolenia przyjmujemy droga mailową, telefoniczną i osobiście – w przestrzeniach Hand Park!

Oprawa oczu to jeden z tematów, którym zajmujemy się w Hand Parku na co dzień. Starannie wymodelowane brwi, dopasowane do kształtu łuku brwiowego oraz indywidualnych upodobań są istotnym elementem w wyglądzie twarzy każdej kobiety. Bez względu na to, czy potrzebujesz tej wiedzy tylko dla siebie, czy chcesz wykorzystać ją w pracy z Klientami, zapraszamy do udziału w szkoleniach.

Kursy organizowane są pod auspicjami Hand Parku, przeprowadzane zgodnie z najbardziej pożądanymi metodami nauczania pod okiem instruktora. Uczestnicy otrzymują do dyspozycji odpowiednie narzędzia, stanowisko pracy, niezbędne kosmetyki i produkty.

Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym, terminy każdorazowo ustalamy z uczestnikami, tak by były dogodne i nie kolidowały z innymi zajęciami w ciągu dnia. Nasza oferta szkoleń dedykowana jest zarówno dla tych, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i dopiero rozpoczynają pracę z okiem, jak i tych, którzy już co nieco wiedzą i pragną poszerzyć swoje umiejętności. Szkolenie odbywają się w naszym salonie. Po ukończeniu kursu i pozytywnej ocenie, uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat.
Ramowy plan szkoleń

Część teoretyczna

_ teoria higieny pracy
_ poznanie produktów zestawów startowych
_ schemat zabiegu
_ farbowanie brwi i rzęs, depilacja brwi, dobór stylizacji do kształtu twarzy
_ przeciwwskazania
_ pielęgnacja oprawy oka

Część praktyczna

_ przygotowanie stanowiska pracy
_ rozpoczęcie pracy z Klientką
_ zasady pracy
_ zakończenie pracy z Klientką
_ końcowa kosmetyka zabiegu

Zobacz również: