Drogie Klientki!

W Hand Park atmosfera świąteczna zagościła na całego. Przygotowałyśmy się wzorowo aby moc ucieszyć Was oraz bliskie Wam osoby wyjątkowymi Kartami Podarunkowymi.
🎄🎄🎄

W tym roku wyjątkowo piękne Karty Podarunkowe w oryginalnym opakowaniu ucieszą Was oraz Waszych bliskich 💕

 

Specjalnie dla Was mamy trzy pakiety: 

1. Świąteczna Karta Podarunkowa stworzona z myślą o pielęgnacji dłoni i stóp. Nasza skóra zwłaszcza zimą narażona jest na działanie czynników niekorzystnie wpływających na jej stan. Polecamy szczególnie zabiegi silnie pielęgnujące oraz regenerujące skórę dłoni czy stóp. Idealnym rozwiązaniem na chłodne jesienno-zimowe wieczory będą zabiegi wzbogacone kąpielą parafinową.  Zaproś bliskich w wyjątkowe przestrzenie relaksu i odprężenia.

2. Świąteczna Karta Podarunkowa stworzona w trosce o Wasze ciało. Endermologia LPG to jedyna, oryginalna endermologia na rynku. To zabieg, dzięki któremu: napięte mięśnie rozluźniają się, eliminuje toksyny z organizmu, sylwetka będzie wymodelowana i ukształtowana, wygładzimy skórę, działając antycelulitowo i wyszczuplająco. Tylko przy zakupie Świątecznej Karty Podarunkowej możecie skorzystać z wyjątkowej promocji:

* kupując 5 zabiegów endermologii 1 otrzymasz GRATIS !
* kupując 10 zabiegów endermologii 3 otrzymasz GRATIS! 

3. Świąteczna Karta Podarunkowa dedykowana pięknej i zdrowej twarzy. Strefa Ciało&Twarz została stworzona z miłości do natury, zdrowia i relaksu… Gwarantujemy piękny i zdrowy wygląd każdej twarzy. Nasze zabiegi przeprowadzane są na bazie najwyższej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych japońskiej marki Menard. Zima to najlepszy czas na zaplanowanie serii zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, aby wiosną cieszyć się promienną i zadbaną skórą twarzy. Zachęcamy do skorzystania z oferty:

* kupując dowolny zabieg na twarz klasyczny manicure otrzymasz GRATIS! 
* kupując 3 dowolne zabiegi na twarz godzinny masaż twarzy otrzymasz GRATIS!

 

Zapraszamy do zakupu do dnia 23 grudnia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego:
* (33) 817-91-57
* 604-441-620