Kochane Klientki!

Dziś mamy zaszczyt przekazać wyjątkową dla nas wiadomość. W ubiegłym tygodniu nastąpiło oficjalne otwarcie nowej strefy PIELĘGNACJI TWARZY salonu Hand Park!

Fakt rozwoju spowodowany jest sprowadzeniem wspaniałej, luksusowej japońskiej marki MENARD wraz z jej wszystkimi zaawansowanymi technikami masażu twarzy. Marka Menard oferuje zestaw zabiegów, który jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Ta japońska marka jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie najnowocześniejszych metod stymulacji skóry do odnowy oraz regeneracji już istniejących w niej zniszczeń.

W zawiązku z ilością stałych Klientek, które codziennie odwiedzają nasz salon chcemy podać tym razem to, co najlepsze i najbardziej skuteczne w pielęgnacji twarzy. Produkty, które są elementem składowym każdej lini pielęgnacyjnej marki Menard tworzą kompleksową linię ujędrniającą, działającą aktywnie wewnątrz każdej komórki. Ponadto produkty wyróżniają się unikalnym zapachem dającym ukojenie zmysłom i odczucie satysfakcji.

Obiecujemy najwyższy standard zarówno w obsłudze, jak i produktach. Wyszkolone i doskonale przygotowane – ZACZYNAMY i SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🎀💕. W salonie istnieje możliwość zakupu kosmetyków dla dalszej pielęgnacji w warunkach domowych. 

Partnerem eventu był Sweet BOUQUÈT oraz SniadaniotekaBielsko

DZIĘKUJEMY za przybycie wszystkim Panią